Özel İsim Kadife Ciltli Yasin-i Şerif Cep Boy (128sf.) ~ 75 adet

• Vefat
• Bebek Mevlidi
• Sünnet Hatırası
• Hac, Umre Mevlidi
• Özel Günler

SİZDEN İSTENİLEN BİLGİLER;
Hangi rengi istediğiniz ve kitap üzerinde yazılı olmasını istediğiniz(İsim, Doğum Tarihi, Vefat Tarihi vb.) bilgileri, siparişinizi verirken sipariş notu kısmından ya da 0212 659 3003(dahili-18) numaralı iletişim hattımızdan bize iletebilirsiniz.

YAPILACAK İŞLEM;
Sizler için özel ciltli olarak hazırladığımız Yasinlerimizin kapaklarına; örneklerimizde görüldüğü üzere veya sizden gelen özgün tasarımları kullanarak, istediğiniz bilgileri varak baskı tekniğiyle uyguluyoruz.

TANITIM;
Dua ibadetin iliğidir. Dua belaların savuşturulmasını ve rahmetin celbini sağlar. Bu kitapta, ihlaslı bir şekilde okunması durumunda birçok faziletlerinin olduğu bildirilen bazı sureler bulunmaktadır. Ayrıca Kur’ân-ı Kerim’den peygamberlerin ve Salih Mü’minlerin dualarından örnekler bulunmaktadır. Efendimiz’in herhangi bir konuda Cenab-ı Hakka nasıl dua ettiği veya “Şu şekilde dua ediniz” diye tavsiyede bulunduğu nakledilen dualar ile İslâm âlimlerinden bugüne intikal etmiş olan dualardan seçmeler yapılmıştır. Duaların birçoğunun Latin harflerle okunuşları ile birlikte manaları da verilmiştir.

Kitap Adı :   Özel İsim Kadife Ciltli Yasin-i Şerif Cep Boy (128sf.) ~ 75 adet
ISBN :   Set-267
Yazarı :   Hatice Sağlam
Yayınevi :   Huzur Yayınevi
Sayfa Sayısı :   128
412,50 412,50
Paylaş

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.