Gizlilik ve Güvenlik:

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların art arda görülmesinin engellenmesi için Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.huzuryayinevi.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

 

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü:

İşbu www.huzuryayinevi.com.tr sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin www.huzuryayinevi.com.tr'ye ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder."

 

Kredi Kartı Güvenlik Kontrolü:

Sitemiz www.huzuryayinevi.com.tr, SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojinin en son sürümlerini kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm transfer işlemleri Anlaşmalı Tüm Banka Vpos’ları üzerinden SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Kart numaranız banka güvencesinde olup kimse bu bilgilere ulaşamaz.

 

Tarayıcınızın Güvenli Olması:

Tarayıcınız güvenli şekilde çalışıyorsa, durum çubuğunuzun sağında bir kilit veya anahtar işareti bulunur. Bunun dışında tarayıcınızın görüntülemekte olduğu url adresinde “http” yerine “https” yer alır. ‘s’ harfi İngilizcede güvenli anlamına gelen Secure kelimesinden almıştır.

 

Kredi Kartı Güvenlik Onayı:

Kredi Kartınızın güvenliğini sağlamak amacı ile kredi kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişlerde banka onayı gerekmektedir. Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanmayabilir. Bu nedenler;

1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması.

2. Kart numaranızın hatalı girmeniz.

3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması.

4. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları oluşması.

5. Sanal Kart kullandığınızda kartınızın hesabındaki limitin yeterli olmaması.

Kredi Kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

NOT: Mağazamızdan ayrılırken mutlaka Üye Çıkışı yaptıktan sonra sayfayı kapatınız. Üye Çıkışı yapmadan aynı pencerede başka sayfa görüntülemeyiniz.

 

Bilgi Birleştirilmesi:

Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veri tabanımızdan silebilir.

 

Düzeltme / Yenileme:

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

 

Güvenlik ile İlgili Bilgiler:

1) Müşterilerimizin güvenliği için kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, ilgili bankadan işlemin kart sahibi tarafından yapıldığının teyidi alınmaktadır.

2) Kredi kartları güvenlik birimi tarafından bankanızdaki kişisel bilgilerinizde bulunan sabit telefon numaralarından size ulaşarak siparişiniz ile ilgili onay alır ve bize bildirir. Bankadan onay gelmemesi halinde ürününüz sevk edilmez.

3) www.huzuryayinevi.com.tr'de Kişisel bilgilerinizin kesinlikle diğer kurum ve kuruşlar ile paylaşılmadığından emin olabilirsiniz.

4) Güvenlik kontrolü gerekirse size sabit telefon numaranızdan ulaşılacağından bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.

5) Tüm gönderiler verdiğiniz adres ve ilgili şahsa yapılmaktadır. Alıcının belirttiği adreste olmaması halinde kargo görevlisi ilgili adrese ihbar notu bırakıp şubeden teslimat yapılır.


Product successfully added to the product comparison!