Huzuryayinevi.com.tr ne zaman kuruldu?

 

Kitabın insan hayatındaki önemi tartışılmazdır. 80'li yılların başında, İslami Yayın sektörüne hizmet etmek gayesiyle kurulan yayınevimiz bu otuz yılı aşkın süreçte; öncelikle Allah'ın kitabı Kur'an-ı Kerim'in Türkçe mealleri ve tefsirleri; İslam dininde ikinci kaynak olan hadis kitapları; hadis ve sünnet ışığında geliştirilen ve insanların İslami yaşantılarına yön veren fıkıh kitapları ve de diğer dini içerikli kitaplarla toplumumuzun takdirini kazanmış ve sektörümüzde "temel kaynak eserler" denilince akla gelebilecek bir marka yayınevi durumuna gelmiştir. "Kitap en iyi Huzur kaynağıdır" sloganıyla hareket eden firmamız; sizlerden aldığı destek sayesinde kaliteden ödün vermeden, daha iyi eserler yayınlama hedefiyle yoluna devam etmektedir. Firmamız; sahip olduğu geniş dağıtım ağı ve toplumun her kesimini kucaklayan zengin kitap çeşidi ile ülkemizin dört bir yanındaki kitabevi ve dağıtım kuruluşlarına hizmet vermektedir.

 

Huzuryayinevi.com.tr olarak hedefimiz: 

 

Huzuryayinevi.com.tr olarak hedefimiz; kalite, güven ve samimiyet esaslarından ödün vermeden, güncel ve titiz bir çalışma anlayışıyla internet mağazacılığının güvenilir adresi olmaktır. Binlerce kitapsevere hizmet vermeye çalışmamızın yanı sıra, sektörümüzdeki birçok internet sitesinin sağlayamadığı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. 

 

Sitemizde Alışveriş Neden Güvenli ?

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği Sitemizden yüksek avantajlarla ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. huzuryayinevi.com.tr ‘de bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

Bilgilerinizin gerçekten sadece huzuryayinevi.com.tr ‘ye gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Next Generation 2 ile güvenlik altına alınmıştır ve Global Sign güvencesindedir. Firmamız “huzuryayinevi.com.tr” olarak Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir. 

Huzurlu Alışverişler.

 

 


Product successfully added to the product comparison!